Hledám práci
Volná místa
Práce v zahraničí
Vzdělávání
Nabízím práci
Jméno  
Heslo  
  Přihlásit
Jak na to
Diskuze
Časté otázky
Kontakt
O nás
Spolupracujem s

          


VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE

Volné místo

Název pozice : Získávání dárců
Obor : Sociální práce
Region : Hlavní město Praha
Text inzerátu : 

Jste komunikativní, vytrvalí a nebojíte se oslovit lidi na ulici? Zajímáte se o přírodu a životní prostředí? Jste spolehliví a zodpovědní? Pak hledáme právě Vás! Pomozte Arnice získat podporu od jednotlivců na realizaci projektů na ochranu životního prostředí.

Nabízíme mzdu podle dosažených výsledků (až 100 Kč /hod., minimální hodinová mzda 50 Kč), práci v terénu v týmu 4–6 lidí, zaškolení zdarma, možnost další pravidelné spolupráce.
Náplní práce bude aktivní oslovování lidí s žádostí o podporu projektů sdružení Arnika. Práce v terénu vždy od úterý do pátku od 10 do 15 h v období červen až září 2008. Výplata každý týden, mzda podle dosažených výsledků. Práce je vhodná i pro středoškoláky.

Svůj motivační dopis s telefonickými kontakty zašlete na e-mail: arnika@arnika.org, případně zavolejte na 222 781 471. Informace o Arnice najdete na www.arnika.org. Při kontaktu prosím uvádějte, v kterém období máte o brigádu zájem. Ozvěte se už nyní a rezervujte si termín brigády (i na pozdější období).

Zdroj:Econnect

  
Název organizace : Arnika
Kontaktní osoba : Renata Konupková
Emailová adresa : arnika@arnika.org
Telefon : 222 781 471
WWW : http://arnika.org/
Adresa : Chlumova 17, 130 00 Praha 3


Jméno  
Heslo  
  Přihlásit
   
 
Jooble - Česká a Slovenská republika

Práce v Praze

Slovenská republika

 

AKTUALITY
20:15: ROZHOVOR se senátorkou Adélou Šípovou. Co jí vedlo k tomu iniciovat usnesení senátu proti výrokům ombudsmana Křečka?
CNN: Diskriminace romských uprchlíků z Ukrajiny v České republice. Aktuální data znovu vyvrací mýtus o dvojím občanství romských uprchlíků
Policie zadržela dezinformátory Patrika Tušla a Tomáše Čermáka. Soud je poslal do vazby. Nenávistně vyhrožovali ukrajinským uprchlíkům
   
© Romea o.s., Žitná 49, 110 00 Praha 1, tel. / fax 257 329 667, burzaprace@romea.cz
 
OPPA   hlavní město Praha   Evropská unie 
Evropský sociální fond Praha & EU: Investujeme do budoucnosti